Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Едно наистина лично интервю с Jackson...

Go down 
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 21
Join date : 14.08.2009
Age : 27

Едно наистина лично интервю с Jackson... Empty
ПисанеЗаглавие: Едно наистина лично интервю с Jackson...   Едно наистина лично интервю с Jackson... EmptyПет Авг 14, 2009 10:58 am

Jackson разкрива любимите му черти в жените и как стоят нещата, за да излезе момиче за втори път с него!


Gabrielle: Какви качества търсиш в една жена?
Jackson: Търся жена с искрена усмивка и която обича изкуствата. Обичам да ходя на луди срещи, на които да проникваме тайно в зоологическата градина след като е затворила например, затова жена с приключенски дух… но също така обичам и спокойните вечери, в които да посвиря на плажа посреднощ с огън, уиски и приятели… така че жена, която да се впише във всяка ситуация и да не е прилепена постоянно към мен, ако искам да посвиря или да прекарам време със семейството и приятелите ми.

GC: По твое мнение какво забелязват наистина мъжете в една жена?
JR: Начина, по който се движи и се отнася към себе си. Много често аз и приятелите ми забелязваме момичета, които са красиви, но имат нещастно изражение. Това наистина те отблъсква. Животът е кратък.

GC: Какъв е идеалът ти за първа среща?
JR: Живея с групата, в която свиря, "100 Monkeys" (100monkeysmusic.com), така че предпочитам да изведа момичето на вечеря насаме, да се разходим и да поговорим, а след това да се приберем в "Monkey House", за да видя дали приятелите ми й харесват. Дори може да посвири с нас, а и да не се обиди, когато грабна китарата… тогава знам, че ще има втора среща.

GC: Кое би те отблъснало напълно?
JR: Ако момичето има връзка с друг. Не вярвам в идеологията "ако е в друг град, тогава не е изневяра", смятам, че това е "идиото-логия".
Прекалено много пъти са ме сваляли жени с пръстени (годежен пръстен/халка), а това ме отвращава, за да бъде честен. Дори и ако жената има приятел, с когото съвсем скоро ще се раздели… за мен е неправилно. Не бих се замислил да флиртувам с жена, преди да разбера, че тя е напълно свободна.

GC: Коя е любимата ти черта в една жена?
JR: Всяка. Аз съм любовник, не боец. Не се суетя около детайлите, просто обичам всичко.

GC: Колко по-важна е индивидуалността спрямо външния вид?
JR: Намирам начина, по който една жена се движи, говори и се отнася към себе си за по-важен от начина, по който се облича или се гримира. Не ме интересува колко невероятна е, ако го знае и прекалява с показването на това; такава жена е прекалено самоизтъкваща се и повърхностна за мен. Един от първите сингли на групата ни се казва "Ugly Girl" и е за жена, която жертва личността си заради външния си вид. За мен това прави една жена грозна.

GC: Кое е по-секси – жена в малка черна рокля и токове или жена по къси панталонки и потниче?
JR: Зависи кое време е. А и къде.

GC: По твое мнение коя е най-важната част от една връзка?
JR: Себеотдаването, честността и здравословното сексуално привличане. Вярвам, че някакъв вид див инстинкт участва във всяка връзка, която работи… един вид "феромонни стрели на Купидон", ако щете. Оттам нататък всичко се свежда до това да запазите честността и себеотдаването. Нужни са двама за танго, нали така?

GC: Какъв е най-лошият съвет, който са ти давали за момиче?
JR: "Казвай това, което тя иска да чуе". Забравил съм кой ми го е казвал, но е пълна глупост. Да се опитваш да бъдеш този, който тя иска е ужасна идея. Опитвам се да си намеря жена, около която мога да бъда себе си и която да бъде себе си с мен. Мразя, когато връзките променят хората, но се случва… някой път за добро, друг път за лошо, но когато двама души се влюбят и си останат същите хора, това е истинска любов. По моето скромно мнение.

GC: Какво първо привлича вниманието ти в една жена?
JR: Очите и усмивката й.

GC: Имаш ли някакъв хигиенен режим сутрин? Нещо специално, което ползваш за кожата, косата си или нещо такова?
JR: Хаха! Не. Просто вода и сапун… Също така си мия зъбите с паста за зъби, ползвам дезодорант, а и обикновено се бръсна.

GC: Предпочиташ жени с грим или без?
JR: Естествени, в повечето случаи, но също така приятелите ми знаят, че съм привличан много от жени с пънк рок вид. Но това понякога е прекалено и не можеш да кажеш как ще изглежда жената сутрин, когато се събуди; наистина е до това – дали гримът, който ползва я кара да се чувства себе си и по-комфортно относно това коя е, а не обратното С други думи, жена, която сама определя грима си, а не гримът да определя
същността й.

Блондинка или брюнетка? – Забрави червенокоса.

Висока или ниска? – По думите на Златокоска:
"точно правилна".

Любим цвят на очите? - Не различавам цветове… Харесвам очи, които се усмихват.

Къса прическа или дълга коса? - Нямам предпочитания, предполагам… Излизал съм с жени с по-къси коси от моята и с такива с достатъчно дълги, за да направят въже до Луната.

GC: Благодаря ти, Jackson!
JR: Благодаря ти, Gabrielle!


Razz Razz
Върнете се в началото Go down
https://the-twilight-saga.bulgarianforum.net
 
Едно наистина лично интервю с Jackson...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Животът на актьорите-
Идете на: